Co vám může nabídnout developer?

Napsal dne 15. 09. 2011

Ptáte se jaké služby vám může nabídnout developerská společnost? Níže uvádíme výčet některých služeb, které svým klientům převážná většina developerských společností nabízí.

 

V první řadě jsou to služby řízení realizace projektů s nemovitostmi počínaje vyhledáním lokality, vedení jednání o nákupu pozemku s majitelem, prodejcem či jiným subjektem, příprava nezbytných dokladů, právní a daňové poradenství v průběhu projektu, koordinace přípravných a projektových prací, řízení stavby, výběr či činnost generálního dodavatele či stavebního dozoru, realizace projektu až po kolaudační rozhodnutí.

 

Dále developerské společnosti zajišťují výhodné financování formou hypoték, úvěrů a jiných dostupných produktů. V neposlední řadě zajišťují i služby v oblasti správy nemovitého majetku, včetně návaznosti na zajištění nájemců nebo kupujícího nemovitosti. Mezi tyto služby patří technická správa budov úklid vnitřních, venkovních a parkovacích ploch, dodávky spotřebního a úklidového materiálu, sanitární techniky, IT služby či odpadové hospodářství.

 

Developerské firmy nabízejí širokou škálu pozemních staveb. Patří mezi ně výstavba rodinných domů, obytných budov, výstavba objektů občanské vybavenosti, rekonstrukce objektů i historických budov, výstavba výrobních provozů, zateplování budov a opravy fasád. Více informací o tomto tématu najdete na stránkách Pozemní stavby.

 

Stavba domu za skvělou cenu a bez starostí

Společnost Ekonomické stavby připravila pro všechny, kteří chtějí stavět dům bez zbytečných starostí, program   Plus. Jeho výhody spočívají jednak v zajištění skvělé ceny stavby, ale také ve vytvoření klientského prostředí na internetu, díky kterému se vám zjednoduší veškerá komunikace potřebná ke stavbě domu.