Developer – magazín nejen pro odborníky

Napsal dne 15. 09. 2011

Katalog Developer vydává již od roku 2007 vydavatelství Mladá Fronta. Jedná se o katalog rodinných a bytových domů, který vychází dvakrát ročně – vždy na jaře a na podzim.

 

Developer prezentuje kompletní nabídku všech bytových projektů a rodinných domů, které jsou k dispozici na trhu realit. V katalogu obvykle převažují pražské projekty, protože v hlavním městě je bytová výstavba nejmasivnější. Najdete zde ale i projekty z dalších koutů republiky. Podle vydavatele čtenáři katalogu oceňují, zejména jeho přehlednost a mimo jiné i to, že uváděná cena za metr čtvereční bytové plochy je propočtena včetně DPH.

 

S katalogem Developer pracují nejen odborníci z řad realitních makléřů, investorů a developerů, ale je určen všem, kteří se zajímají o trh s nemovitostmi. V redakční části katalogu najdou čtenáři i praktické rady finančních poradců či architektů. Mohou zde tedy načerpat inspiraci pro zařizování svého nově budovaného domu.

 

Mnoho praktických rad pro plánování a zařizování nového domu najdete také na stránkách   Interiér Bydlení.

 

Stavba bez starostí

Jestliže chcete, abyste se stavbou svého domu měli co nejméně starostí, zvolte program   Maximální služba od společnosti Ekonomické stavby. V rámci tohoto programu za vás převezmou náročnou před-stavební přípravu odborníci z Ekonomických staveb, připraví vám projekt, vyřídí veškeré dokumenty ke stavebnímu povolení a k tomu ještě zajistí nejlepší podmínky úvěru.