Developerské projekty překonaly krizi

Napsal dne 15. 09. 2011

Developerské projekty se po útlumu zaviněném hospodářskou krizí opět dostávají do popředí zájmu investorů z řad obchodníků i běžných zájemců o bydlení.

 

Trh s nemovitostmi a novostavbami navíc dostal nový impuls po zavedení vyšší sazby DPH na nové byty. Mnoho lidí poté začalo hledat nový byt a developeři jim ochotně vycházejí vstříc. Nabídka nových bytů je opravdu široká a cenově je na mnohem nižší úrovni, než v minulých letech.

 

Současné developerské novostavby mají zcela jinou podobu než dříve stavěné byty. Projekty jsou vždy pečlivě promyšlené a připravené, často jsou vybaveny kompletními službami a ve většině případů se také jedná o nemovitosti v zeleni a se skvělou dopravní obslužností. Developerských projektů jsou v současnosti desítky, není tedy problém vybrat si podle svých preferencí.

 

Developerské společnosti zastřešují projekt od samého počátku, tedy od obstarání pozemku přes zajištění projektové dokumentace a stavebního povolení, až po výběr dodavatele a realizaci stavby včetně technického a stavebního dozoru. O tomto tématu se více dozvíte například na stránkách   Stavební dozor.

 

Raději dům než byt

Pokud dáváte přednost vlastnímu domu, který si chcete sami vybrat, sledovat jeho stavbu, ale přitom se o nic nestarat a platit až po dokončení domu, zvolte program Excelent od společnosti Ekonomické stavby. Sami si vyberete pozemek a typ domu, sami volíte použité materiály a jakým způsobem zařídíte interiéry pokojů, a až když je dům hotový, tak jej převezmete a zaplatíte. Zní to možná jako pohádka, ale program   Excelent takto skutečně funguje.