Kontakt

Majitel webu

Tento web nenabízí žádné služby. Je součástí projektu podpory zaměstnanců spol. Ekonomické Stavby s.r.o. Pokud máte dotazy k jeho obsahu obraťte se na spol. Ekonomické Stavby s.r.o.

 

Výměna, prodej odkazů a spolupráce

Veškeré nabídky na výměnu nebo prodej odkazů případně jakékoliv formy reklamy na tomto webu směřujte na email webmaster-es@hlavacek-webdesign.cz.

 

Provozovatel webu

Tvůrcem a provozovatelem webu je webdesignové studio:

Hlaváček Webdesign, s.r.o.
Adresa: 
Brněnská 989/35
PSČ: 323 00

Město:
Plzeň
Telefon: +420605843459
Email webmaster-es@hlavacek-webdesign.cz

 

Hledáte-li informace o stavbě rodinného nebo jiného domu, nebo o všech věcech, které se obecně týkají stavby čehokoli, najdete je na portálu STAVBA-DOMU.cz,který Vám zároveň umožní i vedení online stavebního deníku, jednoduché dokumentování postupu stavby a po kolaudaci pak i možnost vytvoření hezkého kalendáře z průběhu výstavby. Pokud rodinný dům ještě nemáte a teprve hledáte partnera, se kterým byste se do jeho stavby chtěli pustit, pak je tu pro vás elitní seznamka ELITEDATE.cz, kde pomocí důkladného vstupního testu získáte možnost vybírat si ze stovek vhodných partnerů, kteří se k Vám hodí. Pro ty co nemají ani rodinný dům ani partnera, se kterým by dům mohli postavit doporučujeme v první fázi začít výběrem komunikačního prostředku, ať notebooku, tabletu, nebo netbooku, prostě jakéhokoliv moderního přístroje, který zprostředkuje styk s okolím. Katalogy těchto počítačů najdete také na našich webech - zde jsou odkazy pro výběr notebooku, netbooku a tabletu, případně pro fajnšmekry doporučujeme ultrabook, tedy výkonný a dobře vybavený lehký notebook s dlouhou výdrží na baterie.